Piikkiö Trailin tulokset. Yhteensä 111 juoksijaa. Kiitos osallistuneille! Pisteet luvassa huomenna.

 

Sarja Nimi seura Aika  Pisteet
Miehet 11km Simosas Otto Tampereen Pyrintö 0:41:31 1000
Linnasaari Kalle 0:45:15 917
Luoto Mika Turun Urheiluliitto 0:45:56 904
Ward Anton 0:48:24 858
Heinonen Ilkka 0:48:40 853
Westerlund Niklas Parainen 0:49:31 838
Rinne Petteri Turku 0:50:12 827
Kaila Jouni 0:50:52 816
Rantala Ville FMR 0:51:18 809
Lehti Esa Team La Sportiva Finland 0:51:51 801
Norrgrann Herman Åbo 0:52:38 789
Ranta Tommy TuUL 0:52:43 788
Taipale Tommi 0:52:56 784
Kronberg Kim Åbo Akademi 0:53:09 781
Halttunen Teemu 0:54:03 768
Montonen Samu 0:54:06 767
Malmikoski Kari 0:54:53 756
Lauren Max 0:55:31 748
Alinikula Jukka RaPi 0:55:38 746
Tauriainen Pasi Paimio 0:57:04 728
Päivike Jaakko 0:58:57 704
Aaltonen Rami 0:59:08 702
Hirvonen Mikko Vehmaan Kiisto 1:00:03 691
Miettinen Samuli Kaarinan juoksuklubi 1:00:28 687
Ijäs Asko Jyväskylä Trail Runners 1:03:20 656
Jorva Matti 1:03:31 654
Rantanen Jussi 1:03:36 653
Penman Gary 1:03:59 649
Poikonen Jaska Noego Runners 1:05:06 638
Summanen Oskari RaPi 1:05:21 635
Febvre Arnaud Turku 1:05:23 635
Järviö Jussi 1:06:45 622
turunen pasi parainen 1:09:05 601
Jyrkkiö Hannu Turku 1:09:30 597
Marco Niemi 1:13:03 568
Miehet 4km Niittylaakso Vesa Piikkiö 0:22:20 1000
Adel Anton Turun Urheiluliitto 0:22:41 985
Simell Casper RastiPiikkiö 0:24:16 920
Loikkanen Arvi 0:30:17 737
Miehet 7,5km Hallanheimo Kari 0:33:15 1000
Uitto Jukka VSVU 0:34:16 970
Perttala Tom Velo Salo 0:35:02 949
Merenluoto Jukka TuUL 0:37:14 893
Anderssson Daniel 0:37:29 887
Wärnman Patrik 0:37:58 876
Heinonen Tapani 0:39:34 840
Mönkäre Kaapo SC OHo 0:40:18 825
Peltola Teemu 0:41:25 803
Mäkinen Tommi 0:41:37 799
Jaakkola Juuso Raisio 0:43:42 761
Pesch Tom 0:46:23 717
Virtanen Juha-Matti 0:48:11 690
Koskela Harri Tyks Akuutti 0:48:12 690
Sjöman toni 0:50:41 656
Nieminen Juha Kihniön Nouseva Woima 0:51:25 647
Viitala Timo Raisio 0:55:35 598
Palmer Jeremy kesk
Naiset 11km Randell Piia 0:55:41 1000
Katajisto Johanna FMR 1:02:36 890
Kaseva Maija Vegaanijuoksijat 1:03:45 873
Koivunen Katja Turku 1:06:00 844
Strandell Catherine 1:07:19 827
Ukonaho Telle 1:14:48 744
Puro Hanna 1:14:49 744
Kulmala Hanna 1:16:07 732
Febvre Helena Turku 1:17:29 719
Kuopio Katri 1:22:26 675
Naiset 4km Randell Annika 0:22:01 1000
Merenluoto Katja TuUL 0:24:25 902
Adel Lotta Turun Urheiluliitto 0:25:17 871
Silvan Sini 0:26:55 818
Miettinen Tii 0:30:18 727
Ala-Nissilä Tiina MS Parma 0:30:37 719
Wirberg Aada 0:33:59 648
Laaksonen Johanna 0:34:01 647
Naiset 7,5km Halkivaha Anne 0:38:33 1000
Mattsson Ingela 0:40:00 964
Lauren Jill 0:40:46 946
Eskonen Selja 0:41:53 920
Kauppinen Elina 0:42:47 901
Lahti Salla 0:43:30 886
Grönroos Wilma Vauhtisammakon juoksukoulu 0:44:08 873
Laari Sini FMR 0:44:12 872
Heino Terhi TuUL 0:46:18 833
Whiteman Mariikka Marikan talli 0:47:19 815
Viljanen Laura-Maria 0:47:23 814
Mäkinen Elina OP Turun Seutu 0:48:27 796
Lahdenperä Anna 0:48:32 794
Tuomola Salla 0:48:43 791
Jussinoja Nina Team Raju 0:49:58 772
Grönlund Tarja Team Raju 0:50:15 767
Boman Taina Vauhtisammakon juoksukoulu 0:50:46 759
Torsti Ilona Turku 0:51:03 755
Saarinen Veera 0:51:29 749
Kouri Sini Rauma 0:52:08 739
Funck Eva Kaarina 0:52:41 732
Syvänen Anna 0:52:46 731
Muranen Heidi 0:54:34 706
Hakamäki Maija Sauvo 0:58:11 663
Kyläheiko Riikka Turku 0:59:05 652
Erling Ida Turun latu 1:04:04 602
Förbom Minna Kaarina 1:04:46 595
Melkko Maria Turku 1:04:47 595