Mikäli havaitset itse virheen tuloslistassa meihin voi olla suoraa yhteydessä maililla turkutrailcup@gmail.com! Kiitokset kaikille mukana olleille!

Matka Nimi Seura/Yhteisö/Kunta Aika Pisteet
Miehet 16,2km Portin Fredric 0.59.21 1000
Luoto Mika TuUL 1.06.19 895
Virtanen Juha FMR 1.10.35 841
Rinne Petteri Turku 1.12.04 824
Ward Anton 1.12.21 820
Lehtonen Eero Turun Urheiluliitto 1.14.53 793
Lehti Esa Team La Sportiva Finland 1.15.13 789
Kivimäki Kari Sajaniemen Sonnit 1.16.01 781
Ranta Tommy TuUL 1.16.46 773
Lumme Antti 1.18.20 758
Rantala Ville FMR 1.18.34 755
Merenluoto Jukka Turku Muay Thai 1.19.29 747
Fagerlund Mikael 1.20.02 742
Tauriainen Pasi Paimio 1.22.36 719
Montonen Samu 1.23.14 713
Alanen Harri 1.23.29 711
Karlsson Rasmus 1.25.35 693
Alinikula Jukka RaPi 1.28.10 673
Aho Toni 1.28.53 668
Kalliokoski Kari 1.30.34 655
Anttonen Jukka 1.31.57 645
Turunen Pasi Parainen 1.32.48 640
Turunen Marko Uusikaupunki 1.33.05 638
Summanen Oskari RaPi 1.33.41 634
Ijäs Asko Jyväskylä Trail Runners 1.33.57 632
Karlsson Stefan 1.36.27 615
Jalonen Kimmo TuMe 1.38.45 601
Aaltonen Rami 1.41.01 588
Järviö Jussi 1.41.11 587
Salonen Tomi Aura 1.42.04 581
Laakso Juha Turku 1.45.22 563
Liukkonen Jukka 1.49.01 544
Penman Gary 1.49.02 544
Naiset 16,2km Silvennoinen Emma 1.17.31 1000
Halkivaha Anne 1.26.45 894
Kalliokoski Riikka 1.30.33 856
Peltola Anna-Kaisa Raisio 1.31.21 849
Pensas Johanna 1.34.09 823
Merenluoto Katja Lieto 1.35.59 808
Forsman Anna Turku Muay Thai 1.38.39 786
König Selina 1.38.54 784
Strandell Catherine Lieto Trail Runners 1.39.36 778
Kanerva Päivi FMR 1.40.45 769
Heino Terhi TuUL 1.40.52 769
Kovanen  Tiia Turku 1.46.00 731
Aaltonen Sanni-Lotta Turku 1.46.34 727
Siimesvaara Jenni 1.49.02 711
Saari Alina Turku 1.50.43 700
Nurminen Minna FMR 1.52.00 692
Kulmala Hanna Wunder Finland 1.52.39 688
Laurila Kirsi 1.58.44 653
Miehet 8,2km Elo Markku AngA 0.32.31 1000
Koivu Lari FMR 0.34.31 942
Hallanheimo Kari 0.35.00 929
Hartvik Toni Paimion Rasti 0.35.10 925
Salmela Juho 0.36.41 886
Uitto Jukka VSVU 0.36.50 883
Kronberg Kim Åbo Akademi 0.37.42 863
Rivala Tomi Pitkä Liuku 0.38.28 845
Halttunen Teemu 0.38.28 845
Peltola Matti 0.38.38 842
Uotila Matti 0.39.36 821
Liukka Mikko Vauhtisammakko 0.39.53 815
Andersson Daniel Pargas 0.40.17 807
Koskinen Mika Turku 0.40.59 793
Korva Mika 0.41.37 781
Mönkäre Kaapo SC OHo 0.42.48 760
Lankinen Niko Littoisten latinki 0.42.55 758
Virtanen Aapo 0.43.12 753
Mäkinen Tommi 0.44.27 732
Järvenpää Altti Kiskon Kiskojat/Kisko 0.44.51 725
Peltola Teemu 0.45.00 723
Mäkinen Tero Krav Maga Turku ry 0.45.07 721
Hassel Christian Turku 0.46.43 696
Honkanen Ville Wunder Finland Oy 0.47.14 688
Hellsten Tyko Crossfit East Turku 0.49.06 662
Hirvonen Mikko Vehmaan Kiisto 0.49.08 662
Rautio Petri 0.49.09 662
Mäkelä Markus Paimio 0.49.10 661
Heinonen Oskari Wunder 0.49.27 658
Niittylaakso Vesa Piikkiö 0.50.24 645
Pesch Tom 0.51.29 632
Johansson Aleksi Wunder Finland 0.51.47 628
Högblom Esa Kaarina 0.53.46 605
Saartinen Sami 0.54.13 600
Nieminen Juha Kihniön Nouseva Woima 0.55.16 588
Kraama Eero Lieto Trail Runners 0.56.15 578
Laisila Miska Paimio 0.56.19 577
Sillanpää Petri 0.56.39 574
Viitala Timo Raisio 0.58.15 558
Smedjebacka Johan Turku 1.02.50 518
Naiset 8,2km Portin Laura 0.37.53 1000
Gustafsson Jannina 0.39.06 969
Haavisto Alli 0.41.29 913
Korpela Janna 0.41.32 912
Mattsson Ingela 0.43.20 874
Lassila Elli-Maria Vauhtisammakon juoksukoulu 0.43.31 871
Muhonen Mia 0.44.15 856
Grönroos Wilma Vauhtisammakon juoksukoulu 0.44.36 849
Kauppinen Elina 0.46.56 807
Lindström Mikaela 0.47.45 793
Pippola Satu TuUL 0.48.51 776
Syrjälä Sanna 0.49.04 772
Pentikäinen Peppi Crossfit East Turku 0.49.05 772
Laari Sini FMR 0.49.41 762
Ekdahl Päivi 0.51.06 741
Välimaa Sini 0.51.06 741
Jussinoja Nina Team Raju 0.51.55 730
Kalliomäki Ami Vauhtisammakon juoksukoulu 0.52.05 727
Markkanen Mervi Vauhtisammakon juoksukoulu 0.52.05 727
Puro Hanna 0.52.06 727
Tuomaala Hanna 0.52.11 726
Ukonaho Telle 0.52.13 726
Whiteman Mariikka Marikan Talli 0.52.29 722
Silvan Sini 0.52.31 721
Tuomola Salla FMR 0.52.32 721
Partanen  Katja Kaarina 0.53.31 708
Lahdenperä Anna 0.53.34 707
Viljanen Laura-Maria 0.53.35 707
Boman Taina Vauhtisammakon juoksukoulu 0.54.05 700
Kouri Sini Rauma 0.54.42 693
Mäkinen Elina 0.55.03 688
Kerkola Mari 0.55.06 688
Heino Anne Turku Trail Runners 0.55.23 684
Puputti Jenny Hiidenkiertäjät 0.55.55 677
Ellonen Riikka Turku 0.56.05 675
Lahti Salla Turku 0.56.40 669
Nikula Maria Mustanojankyläyhdistys 0.56.41 668
Karlstedt Bettina 0.57.15 662
Muranen Heidi 0.58.15 650
Sillanpää Kati 0.58.27 648
Jänkälä Susanna AngA 0.58.53 643
Lipasti Anni Mustanojan kyläyhdistys 1.01.41 614
Koskinen Jenni 1.01.53 612
Lahdenperä Susanne Vauhtisammakon juoksukoulu 1.02.34 605
Robertson Maija Sauvo 1.05.08 582
Juva  Tanja Muurlan Vihuri 1.07.07 564
Reini Katja 1.08.35 552
Tolkki Annukka Mustanojan kyläyhdistys, Pöytyä 1.09.01 549
Lahti Vilja Mustanojan kyläyhdistys 1.19.30 477