Länsikeskus Trail vietiin läpi mukavan tunnelman kera. Kiitos osallistuneille! Jos huomaat virheitä tuloksissa, laita viestiä turkutrailcup@gmail.com

Miehet 7,2km
Sivosavi Juho-Kusti 0:32:09 1000
Pirhonen Nuutti 0:34:56 920
Sandler Kim 0:35:07 916
Rivala Tomi 0:35:10 914
Ahola Janne 0:35:20 910
Leppä Aapeli 0:36:37 878
Andersson Daniel 0:37:30 857
Kaimainen Mika 0:37:40 854
Salo Jesse 0:37:47 851
Mäkinen Tommi 0:39:40 811
Lankinen Niko 0:39:50 807
Lahdenperä Samuli 0:40:06 802
Mantela Tomi 0:42:35 755
Hassel Christian 0:42:40 754
Reinikainen Joonas 0:43:55 732
Leppänen Miika 0:44:07 729
Hirvonen Mikko 0:44:12 727
Mutikainen Markus 0:44:43 719
Niittylaakso Vesa 0:45:02 714
Pesch Tom 0:46:16 695
Gustafsson Alpo 0:48:13 667
Keinänen Perttu 0:48:55 657
Holkko Pekka 0:53:12 604
Viitala Timo 0:53:27 601
Miehet 12,8km
Hakala Juuso 0:55:01 1000
Ward Anton 0:59:58 917
Klasila Janne 1:01:24 896
Lehtonen Eero 1:04:35 852
Ranta Tommy 1:04:40 851
Halttunen Teemu 1:08:06 808
Merenluoto Jukka 1:08:27 804
Koskinen Mika 1:08:47 800
Tiistola Mikko 1:09:37 790
Hihnala Heikki 1:10:35 779
Jakobsson Kari 1:14:45 736
Savolainen Jarkko 1:15:38 727
Aho Toni 1:18:20 702
Mönkäre Kaapo 1:19:02 696
Hyväri Mikko 1:19:45 690
Salonen Tomi 1:21:02 679
Penman Gary 1:22:04 670
Summanen Oskari 1:22:16 669
Febvre Arnaud 1:22:32 667
Järviö Jussi 1:23:20 660
Jyrkkiö Hannu 1:24:40 650
Hellsten Tyko 1:28:00 625
Naiset 7,2km
Randell Annika 0:41:05 1000
Nirkkonen Venla-Nora 0:42:20 970
Alhonen Mari 0:42:48 960
Kauppinen Elina 0:42:54 958
Katainen Krista 0:43:45 939
Kero Kirsi-Maria 0:45:00 913
Saari Anne 0:46:28 884
Whiteman Mariikka 0:46:49 878
Kouri Sini 0:47:51 859
Mäkinen Elina 0:48:16 851
Ukonaho Telle 0:48:19 850
Järvelä Liisa 0:48:20 850
Nuorikkala Kirsi 0:48:30 847
Karlstedt Bettina 0:48:45 843
Boman Taina 0:49:03 838
Heino Anne 0:49:23 832
Bäcklund Marjut 0:49:23 832
Hentilä Maria 0:50:11 819
Puputti Jenny 0:50:26 815
Siljanto Heido 0:50:44 810
Haapasalo Jenni 0:50:50 808
Halkivaha Minna 0:50:51 808
Kerkola Mari 0:51:41 795
Wilén Noora 0:52:10 788
Ahonen Krista 0:53:20 770
Kurki Maria 0:53:21 770
Wiss Elina 0:54:13 758
Lähde Päivi 0:54:42 751
Koskinen Jenni 0:55:35 739
Luona Anne 0:56:33 726
Auvinen Katja 0:57:41 712
Säteri Ulla 0:58:23 704
Koskinen Taru 1:00:00 685
Kurki Jing 1:00:50 675
Green Johanna 1:04:10 640
Havisto Nana 1:04:10 640
Naiset 12,8km
Snäll Astrid 1:00:05 1000
Randell Pia 1:11:03 846
Halkivaha Anne 1:12:34 828
Koivunen Katja 1:21:04 741
Nurmi Nelli 1:25:52 700
Heino Terhi 1:26:38 694
Konola-Tuominen Marika 1:27:28 687
Pentikäinen Peppi 1:28:00 683
Koivuniemi Anna-Sofia 1:29:22 672
Kulmala Hanna 1:30:33 664
Jaakkola Niina 1:34:14 638
Febvre Helena 1:35:07 632
Chavez Rodriguez Paulina Beatriz 1:49:36 548
Metsä Jaana 2:07:59 469