Jos huomaat virheitä tuloksissa, laitathan meille viestiä turkutrailcup@gmail.com

Matka Nimi Seura/Yhteisö/Kunta Väliaika Loppuaika Pisteet
Miehet 10km Leskinen Antti-Pekka Lynx 0.42.52 1000
Vainio  Eero-Matti Liikup 0.46.32 921
Linnasaari Kalle 0.47.38 900
Ward Anton 0.49.13 871
Ojansivu Jesse 0.51.00 841
Mänty Sami Angelniemen Ankkuri 0.51.04 839
Ontto-Panula Mika FMR 0.51.15 836
Taimen Pekka 0.52.04 823
Uitto Jukka 0.52.08 822
Kronberg Kim Åbo Akademi 0.52.52 811
Koskinen Mika Turku 0.55.44 769
Andersson Daniel 0.56.58 752
Alinikula Jukka RastiPiikkiö 0.57.27 746
Wihlman Niklas 0.57.44 742
Siira Jarkko Turku 1.01.10 701
Ahlbäck Patrik 1.01.49 693
Mönkäre Kaapo 1.02.09 690
Mäkinen  Tero Kravmagaturku.fi 1.03.53 671
Korva Mika Turku 1.03.58 670
Mäkinen Tommi 1.05.00 659
Tättilä Tuomas Vasaramäen Wauhti 1.06.01 649
Hassel Christian 1:07:18 637
Febvre Arnaud Turku 1.08.41 624
Tasala Markus 1.08.59 621
Heinonen Janne Climbing Hard 1.08.59 621
Forsen William Turku 1.09.43 615
Silta-aho Pentti Turku 1.12.02 595
Hellsten Timo KPK 24/7 1.12.08 594
Eklund Tomas Turku 1.12.22 592
Niittylaakso Vesa Piikkiö 1.13.09 586
Marimo Heikki 1.13.32 583
Lehikoinen Joona Vauhtisammakon juoksukoulu ilman aikaa
Naiset 10km Karvonen Sara 0.51.39 1000
Lassila Elli-Maria Vauhtisammakon juoksukoulu 1.03.36 812
Wiklund  Miia TuUL 1.05.43 786
Laari Sini 1.06.00 783
Ulenius Micaela Åbo 1.06.03 782
Kanerva Päivi FMR 1.06.06 781
Forsman Anna Turku Muay Thai 1.06.21 778
Kero -Kirsi-Maria 1.07.25 766
Koivunen Katja Turku 1.07.57 760
Whiteman Mariikka 1.09.34 742
Kauppinen  Elina 1.13.19 704
Syrjälä Sanna Turku 1.13.43 701
Ukonaho Telle Littoinen 1.13.44 700
Järvelä Liisa Turku 1.17.15 669
Nikkanen Henna Vauhtisammakon juoksukoulu 1.17.23 667
Febvre Helena Turku 1.18.30 658
Setälä Ansa 1.18.47 656
Saari Alina 1.19.01 654
Myllymäki Joanna 1.19.17 651
Kalliomäki Ami Vauhtisammakon juoksukoulu 1.19.33 649
Rajala Linda Vauhtisammakko 1.22.27 626
Lähde Päivi Turku 1.24.35 611
Wiss Elina Raisio 1.24.36 611
Forsbacka Miia 1.32.39 557
Koskinen Heidi Vauhtisammakko 1.32.43 557
Helle Johanna ilman aikaa
Kivelä Pilvi ilman aikaa
Miehet 20km Ansio Henri 0:56:41 (pummi) 1.30.15 1000
Hakala Juuso 0:56:41 (pummi) 1.31.38 985
Heinonen Ilkka 0.51.43 1.45.53 852
Rinne Petteri Turku 0.51.41 1.46.39 846
Fröjdö Simon Paimion Rasti 0.53.52 1.50.02 820
Helin Robert 1.03.21 2.15.14 667
Aaltonen Rami 1.09.39 2.22.11 635
Mattila Kalle BB Mountain Runners 1.13.44 2.26.39 615
Karlsson Tommy 1.24.34 2.56.03 513
Naiset 20km Gunell Yvonne Pargas IF 0.51.56 1.45.01 1000
Halkivaha Anne 0.59.25 2.02.18 859
Fröjdö Laura Paimion Rasti 1.02.57 2.10.06 807
Rönnberg Tiina 1.24.36 2.56.02 597
Lillqvist Carina 1.24.34 2.56.02 597
Lammervo Ullamari ilman aikaa
Kunto 6km Tasala Emily 0.38.54
Heinonen Elias 0.41.57
Grönroos Jari Laitilan Reservialiupseerit 0.45.39
Richter Mika 0.48.15
Halonen Minna 0.50.31
Halonen Anna 0.50.46
Tasala Jessica 0.51.10
Luona Anne team raju 0.53.40
Heinonen Akseli 0.53.59
Heinonen Sari 0.54.00
Lainankare Lotta 0.56.09
Äyräs Vesa 0.56.09
Ohls-Eerola  Sara 0.58.06
Arve Nina 0.58.06
Kuusisto Suvi Turku 1.01.36
Orvasto Satu 1.03.47
Hassel Marjukka ilman aikaa